10. hrvatsko natjecanje za harmoniku, Daruvar, 10. – 11. 5. 2019.

A kategorija

Lana Šarić, 1. nagrada 93,40 bodova

Mentor: Bartol Buljan

B kategorija

Ivan Šarić, 1. nagrada 91,80 bodova

Mentor: Bartol Buljan

C kategorija

Marija Božić, 1. nagrada i 1. mjesto 99,20 bodova

Mentor: Orhida Antunović

D kategorija

Leonardo Rojnić, 1. nagrada i 1. mjesto 96,30 bodova

Mentor: Bartol Buljan

Chiara Moscarda, 1. nagrada 95,00 bodova

Mentor: Orhida Antunović

10. međunarodno gitarističko i violinističko natjecanje Poreč fest, 2. – 5. 5. 2019.

Violina, 1. kategorija

Ana Kanižaj, 1. nagrada 95,75 bodova

Mentor: Milan Grbić

Lara Domić Djaković, 1. nagrada 93,00 bodova

Mentor: Kristina Sponza

Una Grgin, 3. nagrada 78,00 bodova

Mentor: Alisa Cvitan


Violina, 2. kategorija

Ana Rabar, 2. nagrada 83,75 bodova

Ena Pliško, 2. nagrada 82,75 bodova

Mentor: Alisa Cvitan


Violina, 4. kategorija

Lucia Lyon, 1. nagrada 91,00 bodova

Mentor: Anton Gergorić


Komorni sastavi, 1. kategorija

DUO Kanižaj-Bracović, Ana Kanižaj i Erin Bracović 2. nagrada 85,38 bodova

Mentor: Aleksandra Golojka

Bistrički zvukolik, 2. – 5. 5. 2019.

5. kategorija

Leonardo Rojnić, harmonika, 1. mjesto i 1. nagrada 96,272 bodova
Posebna nagrada HDS-a (Hrvatskog društva skladatelja) za najbolju izvedbu skladbe hrvatskog autora

Chiara Moscarda, harmonika, 4. mjesto, 1. nagrada 91,454

Mentor: Orhida Antunović

44. Međunarodni susret harmonikaša u Puli 24. – 27. 4. 2019.

D kategorija

Leonardo Rojnić, 1. mjesto i 1. nagrada

Mentor: Bartol Buljan

Marija Božić, 2. nagrada

Chiara Moscarda, 2. nagrada

Mentor: Orhida Antunović

24. međunarodno natjecanje mladih glazbenika “Daleki akordi” (Split/Kaštela) 13. – 17. 04. 2019.

Violina, 2. kategorija

Ana Kanižaj, 1. nagrada 55,00 bodova

Mentor: Milan Grbić

Korepetitor: Ivana Šenk

Lara Domić Djaković, 2. nagrada 52,00 bodova

Mentor: Kristina Sponza

Korepetitor: Ivana Šenk


Violina, 3. kategorija

Ana Rabar, 3. nagrada 39,33 bodova

Mentor: Alisa Cvitan

Korepetitor: Ivana Šenk


Violina, 4. kategorija

Letizia Ulika Roce, 1. nagrada 55,00 bodova

Mentor: Kristina Sponza

Korepetitor: Ivana Šenk

Lucia Lyon, 2. nagrada 46,00 bodova

Mentor: Anton Gergorić

Korepetitor: Ivana Šenk


Violončelo, 4. kategorija

Anamarija Bukovnik, 3. nagrada 44,17 bodova

Mentor: Fabio Jurić

Korepetitor: Ivana Šenk


Rog, 2. kategorija

Demi Milošević, 2. nagrada 49,67 bodova

Rog, 3. kategorija

Vice Kunjašić, 1. nagrada 55,00 bodova

Tibor Tomić, 2. nagrada 51,67 bodova

Mentor: Denis Goldin

Korepetitor: Zorislav Frančišković


Saksofon, 1. kategorija

Leon Brigljević, 3. nagrada 36,67 bodova

Mentor: Ivan Šugar

Korepetitor: Zorislav Frančišković


Flauta, 4. kategorija

Lucia Burić, 2. nagrada 51,50 bodova

Mentor: Naike Dapiran

Korepetitor: Zorislav Frančišković

Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Sonus op.5

Križevci 27. – 31. 03. 2019.

Klavir, 2. kategorija

Kaja Zagoranski, 1. nagrada 95,50 bodova

Mentor: Snježana Demarin


Križevci 23. i 24. 03. 2019.

Udaraljke, 4. kategorija

Zvonimir Višić, 2. nagrada 88,00 bodova

Udaraljke, 5. kategorija

Andrija Bošnjaković, 2. nagrada 87,67 bodova

Mentor: Vedran Vojnić

Korepetitor: Zorislav Frančišković

57. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Regionalno natjecanje Dubrovnik, 08. – 10. 03. 2019.

Pjevanje, 1. kategorija

Luka Krulčić, 1. nagrada 97,40 bodova

Mentor: Giorgio Sugar

Korepetitor: Sandra Burić


Pjevanje, 2. kategorija

Benjamin Šuran, 1. nagrada 96,20 bodova

Mateo Škabić, 1. nagrada 90,40 bodova

Elizabeth Rajtić, 2. nagrada 86,00 bodova

Antonia Vojvodić, 2. nagrada 84,80 bodova

Mentor: Giorgio Sugar

Lana Polonijo, 2. nagrada 89,40 bodova

Mentor: Marijana Prohaska

Korepetitor: Sandra Burić


Klavir, 1. kategorija

Kaja Zagoranski, 1. nagrada 91,80 bodova

Mentor: Snježana Demarin


Regionalno natjecanje Zagreb, 07. 03. 2019.

Orgulje, 1. kategorija

Vanna Piemonte, 2. nagrada 87,25 bodova

Mentor: Eduard Kancelar