ožujak 2019

Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1
  • Regionalno natjecanje HDGPP
2
  • Regionalno natjecanje HDGPP
3
  • Regionalno natjecanje HDGPP
4
  • Regionalno natjecanje HDGPP
  • Koncert podrške natjecateljima pjevačima, dvorana škole u 17 sati
5
  • Regionalno natjecanje HDGPP
6
  • Regionalno natjecanje HDGPP
  • Produkcija gudačkog odjela, dvorana škole u 18 sati
7
  • Regionalno natjecanje HDGPP
  • Produkcija klasa D. Dapiran i V. Burić, dvorana škole u 18 sati
  • Otvoreni sat klase D. Goldin, dvorana škole u 19 sati
  • Predavanje za učenike SGŠ, MIlena Đukanović, dvorana škole od 13.15 sati
8
  • Regionalno natjecanje HDGPP
9
  • Regionalno natjecanje HDGPP
10
  • Regionalno natjecanje HDGPP
11
  • Audicija za natjecanje „Daleki akordi“, dvorana škole u 12.30h
12
  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati
  • Interna produkcija PO Barban, u 17.30 sati
13
  • Koncert klase B. Škara, dvorana škole u 18 sati
  • Koncert zbora Schola Cantorum, University of Richmond i zbor OGŠ IMR Pula, crkva sv. Franje u 19.30 sati
14
  • Klavirski recital - Tijana Stakić, dvorana škole u 18.30 sati
  • Sastanak radne skupine eUpisi
15
16
17
  • Koncert Stefana Milenkovića, DHB u 20 sati
18
  • Majstorski tečaj Stefana Milenkovića, Zajednica Talijana Circolo od 9 do 13 sati
  • Roditeljski sastanci
  • Otvoreni sat klase V. Vojnića, dvorana škole u 19 sati
19
  • Roditeljski sastanci
20
  • Roditeljski sastanci
  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati
21
  • Roditeljski sastanci
  • Gostovanje - Večer s Bachom, Karlovac
  • Koncert Luke Demarina, dvorana škole u 18.30 sati
22
  • Roditeljski sastanci
  • Gostovanje - Večer s Bachom, Karlovac
23
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Koncert - gostovanje orkestra iz Bologne, Zajednica Talijana Pula u 11 sati
24
  • Natjecanje SONUS Križevci
25
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Glazbeni kviz: 3. r. OGŠ u 15 sati, 2. r. OGŠ u 16 sati
26
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Seminar - Svjetski dan mozga, dvorana škole od 11 do 13 sati
  • Natjecanje Lions Club Rijeka
  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati
27
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati
  • Ogledni prijemni ispit za upis u 1. razred SGŠ, učionica 26 u 16.45 sati
28
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Vijeće učenika, učionica br. 18 u 13 sati
  • Interna produkcija PO Barban, 17 sati
  • Glazbeni kviz: 4. r. OGŠ u sati
29
  • Natjecanje SONUS Križevci
30
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Smotra mladih pijanista "Dino Škrapić", od 10 sati i koncert u 19 sati
31
  • Natjecanje SONUS Križevci
  • Natjecanje SONUS Križevci

    23/03/2019 - 31/03/2019  

    Detaljnije

  • Glazbeni kviz: 3. r. OGŠ u 15 sati, 2. r. OGŠ u 16 sati

    25/03/2019

    Detaljnije

  • Natjecanje SONUS Križevci

    23/03/2019 - 31/03/2019  

    Detaljnije

  • Seminar - Svjetski dan mozga, dvorana škole od 11 do 13 sati

    26/03/2019

    Detaljnije

  • Natjecanje Lions Club Rijeka

    26/03/2019

    Detaljnije

  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati

    26/03/2019

    Detaljnije

  • Natjecanje SONUS Križevci

    23/03/2019 - 31/03/2019  

    Detaljnije

  • Zajednička interna produkcija, dvorana škole u 19 sati

    27/03/2019

    Detaljnije